Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Abba'nın Benny'si: Eurovision'u izlemiyorum. - 16.05.2009Abba'nın Waterloo adlı parçasıyla kazandığı Eurovision zaferinin 35. yıl dönümünde Benny Andersson, İngiliz yayın kuruluşu BBC'ye yaptığı açıklamada, "Şimdiki büyük bir televizyon olayı, ama müzik adına hiçbir şey yok. Eğer ekran önünde uzun süre oturabilirseniz iyi bir seyirlik" diye konuştu.

"Artık Eurovision'u izlemiyorum, çok büyüdü" diyen ünlü şarkı sözü yazarı, 1974'te kazandıklarında bu yarışmanın şimdikinden daha küçük ölçekli, belki 50'ler ve 60'lardan biraz daha anlamlı olduğunu, ama ondan sonra anlamını yitirmeye başladığını söyledi.

Benny Andersson, "Şimdi müzikal açıdan olması gerektiği gibi değil, ama televizyon şovu olarak iyi bir şov" diyerek, bu yıl sadece İngiltere'yi temsil eden Jade Ewen'ın şarkısının söz yazarı ve piyanisti Andrew Lloyd Webber'ı ilgiyle izleyeceğini belirtti.

NTVMSNBC
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020