Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 52 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

“Romantik İtalyan, Çağdaş Klasiğin Genç Ustası” Enrico Belli İstanbul Resitallerinde - 25.04.2009Enrico Belli, Giacomo Rossini Konservatuvarı'nda Franco Scala yönetiminde ilk eğitimini aldıktan sonra Imola Akademisi'nde Vladimir Ashkenazy, Lazar Berman, Marurizio Pollini gibi büyük ustalarla çalışarak Master derecesini tamamladı.

Beethoven, Schubert ve Brahms'a odaklı ilk çalı
şmalarının ardından Dortmund'da Franz Schubert Yarışmasını kazandı. Halen Londra, Madrid, Milano, Münih, Paris ve Viyana'da resitallerini sürdürüyor. Enrico Belli son yıllarda müzik çalışmalarını çağdaş müzik bestecilerinin eserlerini araştırmaya, güncel müzikle geleneksel repertuarı harmanlayan çalışmalara ayırdı. Giacinto Scelsi ile Girolamo Frescobaldi eserlerini birlikte çaldığı konserlerin yanısıra Janacek'in tüm solo eserlerini seslendirdiği turnelere, Gilberto Capelli'nin Frammetto Blu prömiyerine uzanan araştırıcı icracılığı, müzik çevrelerinde çok farklı ve çok özel bir yere konumlanmasına neden oldu. 

Enrico Belli, son albümünde e
şi Olivia Belli ile birlikte Belli Piano Duo imzası altında Igor Stravinsky'nin İlkbahar Ayini adlı yapıtının besteci tarafından dört el için uyarlanmış versiyonu ve Georg Crumb'ın Makrocosmos IV – Celestial Mechanics adlı eserini seslendirdi. 

PROGRAM: SCHUMANN, KURTAG, DEBUSSY
Biletler: 100-80-60-50YTL

biletix.com , Biletix Çağrı Merkezi 216 556 9800 ve Biletix satış noktalarında.


İ S T A N B U L R E S İ T A L L E R İ

FOTO: http://www.istanbulrecitals.com/0809/basin/belli.tif
BİLGİ: http://www.istanbulresitalleri.com
İLETİŞİM: iletisim@istanbulresitalleri.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020