Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 46 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Sesler rock koridorunda. Rock müzik sanatçısı Aylin Aslım, 22 nisan akşamı Beyoğlu’ndaki Balans Jolly Joker’de sahne alacak. - 21.04.2009Türkiye’de rock ve alternatif müziğin popülerleşmeye başladığı zamanlarda, 90’lı yılların ortasında duymuştuk ilk kez Aylin Aslım’ın sesini. Müziğinde rock ve progresive altyapılar kullanmasıyla tanınan Aylim Aslım, 22 nisan akşamı Balans Jolly Joker sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

1996’da, beş kızdan oluşan Zeytin adlı rock grubuyla müzik piyasasına adım atan sanatçı, sayısız soundtrack albümde kendi şarkılarıyla yer aldı, sesini Gel-git isimli albümündeki Senin Gibi ve Zor Günler adlı iki şarkısıyla duyurdu.

1998 Roxy Müzik Günleri’nde ikincilik ve 1999 Roxy Müzik Günleri’nde Jüri Özel Ödülü kazanan, 1998’de Süpersonik adlı grubu kuran ve elektronik altyapılı şarkılardan oluşan bir repertuvara sahip olmasına karşın kendine has bir izleyici kitlesi yaratan Aslım, aralarında Jay Jay Johanson’un da yer aldığı dünya starlarıyla aynı sahneyi paylaştı. Müziğin dışında sinemayla da ilgilenen Aylin Aslım, 2005’te Teoman’ın Balans ve Manevra filminde oynamış ve filmin şarkısını seslendirmişti.

İHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020