Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İzlandalı Rock Grubu 'Kaleo' dünya turnesi kapsamında ilk kez istanbul'a geliyor... - 25.06.20212016 tarihli satış rekorları kıran ve müzik dünyasında çığır açan ilk albümleri A/B'nin yayınlanışından bu yana ülkemizde de hatırı sayılı bir hayran kitlesine sahip olan İzlandalı rock grubu Kaleo, EPİFONİ organizasyonuyla 3 Temmuz 2022 tarihinde Küçükçiftlik Park'ta sahne alacak.

Solistli
ğini kendine has güçlü vokaliyle dikkat çeken JJ Julius'un üstlediği Kaleo, son albümleri Surface Sounds'un 2022 dünya turnesi 'Fight or Flight Tour' kapsamında ilk kez ülkemizde olacak.

Grammy adayı olan 'No Good', ''All the Pretty Girls'  Grey's Anatomy, Riverdale gibi onlarca popüler dizide kullanılan 'Way Down We Go' gibi
şarkıların parlaması ile kısa sürede küresel olarak 1 milyarın üzerinde dinlenmeye ulaşan Kaleo'nun İstanbul'da vereceği konserin biletlerinin satışı da  Biletix'te satışı sunuldu.

Klasik rock ve blues rock esintileriyle süsledikleri müzikleri, heyecan verici canlı performanslarıyla tanınan Kaleo, Coachella, Lollapalooza ve Bonnaroo gibi önemli festivallerde sahne aldı, Rolling Stones stadyum konserlerinin açılı
ş grubu olarak özel olarak seçildi.

Kaleo, kesintisiz 3 yıllık bir tur programını tamamladı
ğından beri, Julius Son stüdyoda grubun merakla beklenen devam albümü üzerinde çalışıyordu. Kaleo'nun ikinci albümü - Surface Sounds - 23 Nisan 2021'de yayınlandı. "I Want More" ve "Break My Baby"nin şimdiden hit olduğu albümün dünya turnesinde İstanbul'un da eklenmesi büyük heyecan yarattı.

DHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021