Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

4 Nisan’da başlaması planlanan 37. Uluslararası Ankara Müzik Festivali Koronavirüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi - 16.03.2020Bu yıl 37. kez  4-28 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan, ülkemizin ciddi ve önemli müzik organizasyonlarından Uluslararası Ankara Müzik Festivali, ülkemizdeki Koronavirüs salgını nedeniyle yurt sathında alınan önlemler doğrultusunda ileri bir tarihe ertelendi. Erteleme hakkında organizasyonun sahibi Sevda-Cenap And Müzik Vakfı bir açıklama yaptı.

Açıklama
şöyle:

4-28 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekle
şecek, Ankaralılık adına 36 yıldır aralıksız düzenlediğimiz Ankara'nın kültür-sanat hayatını zenginleştiren ve Avrupa Festivaller Birliği üyesi 37. Uluslararası Ankara Müzik Festivali'nin hazırlıklarını heyecanla tamamlamışken, dünya genelinde yaşanan ve son zamanlarda etki alanını artıran sağlık problemi öncelikli gündemimiz oldu.

Müzik ve sanata en çok ihtiyaç duydu
ğumuz ve benzeri görülmemiş bir durumu yaşadığımız bu günlerde, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin uyarıları doğrultusunda, başta siz festival dinleyicilerimiz olmak üzere Türkiye dahil 8 ülkeden festival sanatçılarımızı da korumak amaçlı Festivalimiz tarihinde ilk kez erteleme kararını almış bulunmaktayız.

www.ankarafestival.com sitesinde görebilece
ğiniz programımızla, 2020 yılı içerisinde siz değerli başkentli sanatseverlerle daha sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak ümidi ile çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni festival tarihleri için takipte kalmanızı rica ediyoruz. 

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021