Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 13 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Semen Karlıklı Paris’teki sempozyuma katılabilmek için kendi maddi gücünü aşan masrafların karşılanması hususunda yardımlarınızı bekliyor! - 10.09.2019Haliç Üniversitesi Tezli Yüksek Lisans öğrencisi Semen Karlıklı, 15 – 17 Kasım 2019 tarihinde Paris’te gerçekleşecek olan “3. Paris Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi”ne katılıp sempozyumun düzenleyicileri tarafından kendine yapılan teşvik çağrısını değerlendirebilmek, bildirisini sunabilmek için maddi katkı yapabilecek kişilerden yardım beklemektedir! Bunun için gazetemize gönderdiği e-mail’de kendisine bu konuda katkı sağlayabilecek hayırsevelere yazdığı mektubu paylaşştır.

Mektup
şöyle:

Haliç Üniversitesi Türk Musikisi bölümü tezli yüksek lisans ö
ğrencsiyim. 2019 yılı içersinde katılım sağlamış olduğum sempozyumlardan olumlu dönütler aldım. En son 5 Eylül 2019 tarihinde İKSAD dergisinin düzenlemiş olduğu sempozyuma katıldım ve bir sonraki sempozyuma genç akademisyenleri teşvik için çağırdılar. 15-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris'de düzenlenecek olan 'Paris Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi-III' ne katılım sağlamak istiyorum. Fakat kurumun talep ettiği katılım ücreti 110 Euro, kalacak yer günlük 90 Euro olmak üzere 360 Euro ve uçak biletleri yaklaşık 200 Euro civarı gözükmektedir. Pasaport ve bazı ihtiyaçlarım için ailem destek vermektedir fakat bu sempozyum için gerekli ücretin tamamını karşılayamamaktayım.  Daha önce katılım sağladığım kongrelerden bir kaç örneği ve katılmak istediğim paris kongresindeki detaylar ekde verilmiştir.

Sevgi ve Saygılarımla
Semen Karlıklı

Müzik ö
ğrencisi Semen Karlıklı Paris’teki bu çok önemli sempozyuma katılabilmek için mektubunda belirttiği tutarlar kadar bir yardım beklemektedir. Bu yardımı yapabilecek kişilerin yardımlarını bekliyoruz.

     

Semen Karlıklı, büyük sanatçı Meral Uğurlu ile Mavi Nota Müzik Ödülleri gecesinde

3rd International Paris Conference 3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020