Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 48 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Derya Ürkmez’den yeni şarkı: “Yak” - 18.07.2019Arka arkaya çıkardığı şarkılarla müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştıran Derya Ürkmez, yeni şarkısı “Yak” ile müzik dünyasında hızlı yükselişini sürdürüyor.

Ardarda gerçekle
ştirdiği single projeleriyle müzikseverlerin kalbini kazanmaya devam eden Derya Ürkmez, son olarak ‘Yak’ isimli yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Sözlerinde Derya Ürkmez, Bilal Çakar,  Mahmoud Mouhamed ; müzi
ğinde Yusuf Temizyürek , Thomas Porzig imzası bulunan Yak yazın en iddialı şarkılarından biri olacak. Şarkısında özgür olmak, yeni bir başlangıç için sorunlara takılmadan ilerlemek ve böylece daha güzel yarınlara sahip olmanın mümkün olduğu mesajlarını veren güzel şarkıcı, şarkısının çıkmasıyla müzik listelerine hızlı girdi.

Kariyerinde sessiz ama derinden ilerledi
ğini söyleyen Almanya’nın Köln şehrinde yaşayan 20 yaşındaki Derya Ürkmez müzik eleştirmenleri ve müzikseverler tarafından şimdiden önümüzdeki yılların en başarılı yorumcuları arasında gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde MFA ödülünü kazanan Derya Ürkmez, müzikseverlerle ilk kez Rafet El Roman ile düet yaptığı ve kısa süre içinde 140 milyon izlenmeye ulaşan Unuturum Elbet şarkısıyla buluşmuştu. Ardından çıkardığı Ay Tutulmadan ile daha büyük bir hayran kitlesi edinen Derya Ürkmez, yeni şarkısı Yak ile de yine kendinden sıkça söz ettirecek.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019