Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 14
Sayı: 1746
Ülkemizde düzenlenen Müzik Festivalleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halkın müzik zevkinin kalitesinin yükseltilmesinde bir katkısı yoktur.
Lokal müzik eylemleridir, sınırlı sayıda dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Sayıları çok azdır, bu nedenle artırılmalı, daha geniş halk kitlesine ulaşılmalıdır.
Müzik Festivallerine yapılacak akademik işbirliği ile eğitim-öğretim hüviyeti kazandırılmalıdır.
Ülkemizde yeterli sayıda müzik festivali yapılmakta ve yeterli sayıda dinleyiciye ulaşmaktadır.
Ülkemizin daha önemli sorunları var, şimdi festivalin sırası değil.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 77 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Başkentte Trabzon rüzgarı - 20.02.2008TRABZON Vakfı tarafından Ankara’da bu yıl ikincisi düzenlenen “Her Yönüyle Trabzon” etkinlikleri Trabzon’un ana gündemi haline geldi. Açılışı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak etkinlik için çok sayıda işadamı ve medya mensubu Ankara’ya gitti.

500’ü Aşkın İşletme Katılıyor

ANKARA Atatürk Kültür Merkezi’ndeki 4 gün devam edecek olan etkinliğe 500’ü aşkın işletmenin yanısıra Trabzon basınının tamamı da katılacak. Düzenlenecek panellerde futbol, Trabzon’un ekonomik ve ticari potansiyeli, Trabzon tarihi, Trabzon’un kentsel kimliği gibi konular da değerlendirilecek

Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi’nde bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Her Yönüyle Trabzon etkinlikleri bugün açılıyor. 20-24 Şubat tarihleri arasında yapılacak organizasyon için dün bütün hazırlıklar tamamlandı. Etkinliğin organizatörlerinden sorumlu Trabzon Vakfı Başkanı Bilgin Aygül bütün Trabzon’un AKM’de bir araya geldiğini belirterek, " Olgunlaşma Enstitüsünden Kız meslek lisesine Trabzon yerelindeki ilçe ve belde belediyelerinden kamu kurumlarına kadar bütün Trabzon fuarda standlardaki yerini alıyor. Gün boyu bunun hazırlığı yapıldı. Organizasyonun Trabzon’un tanıtımı için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu dört günlük süre içinde AKM’yi gezenler Trabzon’u birçok yönüyle tanıma fırsatı olacak. Bir sanat ve kültür şehri olan Trabzon gerçek kimliğiyle kendini ifade edecek" dedi. Bunun yanı sıra organizasyon kapsamında AKM girişinde kurulan çadırda Trabzon’un yöresel yemekleri de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Vakıf Başkanı Aygül, "Laz böreğinden sütlacına kadar Trabzon’un damak tadını Ankara’ya taşımış olacağız. Yine çadır girişinde sürekli horon kolbastı oynanacak. Sonuç olarak etkinliğin Trabzon’un tanıtımına çok önemli bir katkı sağlayacağı inancındayım"

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019