Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1802
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi yerine ‘müze’ yapılacağı gerekçesiyle tahliye ediliyor. - 30.06.2018Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi yerine ‘müze’ yapılacağı gerekçesiyle tahliye ediliyor. Öğrenciler ve sanatseverler bir açıklama yaparak girişimin karşısında olduklarını açıkladı.

Geçen aylarda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesindeki Müzik Bölümü kapatılmış, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Pantomim Bölümü’ne de öğrenci alımı durdurulmuştu. Ardından önceki hafta Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı’nın yer göstermeden tahliyesi gündeme geldi. İstanbul Devlet Konservatuarı ile ilgili karar şimdilik ertelenirken Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin bulunduğu binadan tahliye edildiği bildirildi.

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ö
ğrencileri ve “Balıkesirli sanatseverler” tarafından yapılan açıklamada “Köklü bir geçmişe sahip olup, günümüzde hem kültürel hem de ekonomik olarak kenti katkı veren ve halen eğitim-öğretim faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, geçerli ve hukuki bir sebep gösterilmeden, müze yapılacağı gerekçesiyle tahliye edilmek istenmektedir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada e
ğitim-öğretimin doğru yerde ve doğru şekilde verilmesinin bir hak olduğu, sebep her ne olursa olsun kalıcı bir yer gösterilmeden kapı dışarı edilmenin kabul edilemez olduğu vurgulanarak her tür tahliye girişiminin karşısında öğrenciler olarak birlik ve beraberlik içinde olunduğu belirtildi.

DHA

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021