Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Usta gazeteci Çetin Emeç bir konser ile anılıyor - 27.02.2018İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), 02 Mart  2018 Cuma akşamı muhteşem bir klasik müzik şöleni sunacak. İDSO Denizbank konserinde gazeteci Çetin Emeç aramızdan ayrılışının  28. yılında sevgi, saygı ve özlem dolu muhteşem bir konserle anılacak. CKM’de saat 20.00’de başlayacak “Çetin Emeç’i Anma Konseri” nde; İDSO, Orkestra Şefi Ender Sakpınar yönetiminde solist Raffaele Bertolini  (Klarinet ) ve solist Marco Schiavo’ya (Piyano)  eşlik edecek.

Konserde; Carl Maria  Von Weber’in “ Fa Minör Klarinet Konçertosu No. 1”, Ludwig Van Beethoven’ın “Piyano Konçertosu  No. 5” ve Robert Schumann’ın “Senfoni No.4” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık “02 Mart Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde usta gazeteci Çetin Emeç’i sevgi, saygı ve özlemle anacağız. Tam 28 yıl önce üzücü bir şekilde aramızdan ayrılan Çetin Emeç’i anacağımız bu anlamlı konsere tüm sanatseverleri bekliyoruz” diyor.

2 Mart 2018 Cuma Saat: 20.00
Caddebostan Kültür Merkezi (CKM)
İstanbul

Program

•          Carl Maria  Von Weber  “ Fa Minör Klarinet Konçertosu No. 1”

•          Ludwig Van Beethoven “Piyano Konçertosu  No. 5”

 

•          Robert Schumann  “Senfoni No.4”

     

Şef Ender Sakpınar

Rafaele Bertolini - Klarnet

Marco Schiavo - Piyano
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020