Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 16 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Uluslararası Müzik Araştırmaları Dergisi'nin ilk sayısı yayımlandı. - 17.01.2018Musicologist, tarihsel müzikoloji, müzik teorisi ve etnomüzikoloji alanlarında orijinal bilimsel makaleler yayınlamayı amaçlayan uluslararası hakemli bir dergidir. Her sayısı, müzikoloji ile ilgili çok disiplinli çalışmalardan oluşacaktır. Özgün araştırma makalelerine ek olarak, dergide incelemeler, tanıtımlar, alan notları, etnografik yazılar ve çeviriler de yer almaktadır.

Müzikolog, Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kere yayınlanacaktır. Dergi oldukça  üst düzey ve özgün akademik ara
ştırmalar, teorik tartışmalar ve güncel metodolojik çalışmaları bir araya getirerek dünya çapında etkili bir akademik zemin oluşturarak dünya çapında müzikolojik araştırmalara büyük çapta katkıda bulunmaya amaçlamaktadır.

Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı ö
ğretim üyelerinin öncülüğünde  yayımlanan ve  baş editörlüğünü KTÜ  Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Abdullah Akat'ın yaptığı Uluslararası Müzik Araştırmaları Dergisi'nin ilk sayısı Aralık 2017'de, yayımlandı. Yeni sayısı Haziran 2018'de yayımlanacak olan Musicologist dergisinin dili İngilizcedir.

Dergiye gazetemizin linkler sayfasından ula
şabilirsiniz.

Derginin yazı
şma adresi: musicologistjournal@gmail.com

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020