Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Geçtiğimiz yıl yayınladığı “BEN” albümünde yer alan “Bağdat” isimli şarkısı ile “Yılın Şarkısı” ödüllerini bir bir alan Ayla Çelik’e bir ödül de Azerbaycan’dan geldi. - 28.01.2017Türk pop müziğine sayısız hit şarkı kazandırarak adından sıkça söz ettiren Ayla Çelik, yediden yetmişe dillere pelesenk olan ve başarısı ülke sınırlarını aşan “Bağdat” şarkısının ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde 106.3 Azad Azerbaycan medya kuruluşunun davetiyle Azerbaycan’a giden başarılı sanatçı “Bağdat” ile “Yılın Şarkısı” ödülünün sahibi oldu. Henüz havalimanında büyük bir sevgi seli ile karşılanan sanatçının Bakü ziyareti Azerbaycan basınında da oldukça büyük bir yankı uyandırdı. Bakü’de şehri gezen sanatçı, aynı gün 106.3 FM’de katıldığı radyo programında yaptığı doğal ve samimi açıklamalarıyla da Azeri basının sempatisini kazandı.

 

106.3 Azad Azerbaycan medya kuruluşundan “Yılın Şarkısı” ödülünü alarak Bakü'den çok mutlu ayrılan şarkı yazarı ve yorumcu Ayla Çelik, Azeri dinleyicilerine en kısa zamanda Bakü'ye tekrar gelme sözü verdi.  

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020