Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Amy Dickson'un "Island Songs" Albümü Müzik Marketlerde ve Dijital Platformlarda! - 14.01.2016Classic Brit ödüllü Avustralyalı klasik saksafoncu Amy Dickson, yepyeni albümü "Island Songs" ile müzik severlerle buluşuyor!

Genç yetenek Amy Dickson, 6 ya
şında klasik müziğe başladı ve bundan tam 10 sene sonrasında da ilk konçerto premier performansını gerçekleştirdi. Kariyerine Londra'da devam eden Dickson, içlerinde The Philharmonia, London Philharmonic Orchestra, Vienna Chamber Orchestra ve Sydney Symphony Orchestra'nın yer aldığı tanınmış orkestralarla, Royal Albert Hall ve Sydney Opera House gibi seçkin mekanlarda konserler verdi. İlk albümü "Smile" ile Gramophone dergisinden tam not alan Dickson, Classic Brit Awards'ta MasterCard Yılın Gelecek Vaadeden Sanatçısı ödülünü aldı ve 2013 yılında yayınladığı "Dusk & Dawn" albümü ile İngiltere Klasik Müzik listesinde 1 numaraya kadar yükseldi.

Sanatçının 2014 yılında çıkarttı
ğı "A Summer Place" albümü müzik çevreleri tarafından tam not almıştı. Yepyeni albümü "Island Songs" ile geri dönen sanatçı Brett Dean, Ross Edwards ve Peter Sculthorpe'un muhteşem bestelerini yorumluyor. Sydney Semfoni Orkestrasının eşlik ettiği  sanatçının albümünde 8 eser yer alıyor. Klasik müzik severlerin arşivinde mutlaka bulunması gereken albümü dinlerken kendinizi bir müzik şöleninin içinde bulacaksınız!

Avustralyalı klasik saksafoncu Amy Dickson'ın "Island Songs" albümü müzik marketlerde!

Albüm
iTunes
Spotify
Deezer
D&R
Turkcell Muzik
Tanıtım Videosu

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021