Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kaliforniyalı indie rock grubu The Neighbourhood, 2. stüdyo albümü “Wiped Out!” müzikseverler ile buluşuyor! - 13.11.2015Sevilen grup The Neighbourhood’un yepyeni albümü “Wiped Out!” Sony Music etiketiyle yayınlandı. Vampire Weekend, Maroon 5, Foster the People ve Coldplay etkileri taşıyan müziği ile dikkat çeken grup, ilk albümü “I Love You” da yer alan “Sweather Weather” şarkısıyla Amerika’nın en önde gelen listelerinde ilk sıralarda yer almış ve Youtube’da yaklaşık 95 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük ilgi görmüştü.

SXSW, Lollapalooza gibi birbirinden ünlü festivallerde gerçekle
ştirdiği performans ile müzik eleştirmenlerinin büyük beğenisini toplayan The Neighbourhood, “Wiped Out!” albümünün yapım aşamasında ilk albümünün de yapımcısı olan Justyn Pilbrow ve daha önce Marina and the Diamonds, Mikky Ekko, Icona Pop gibi önemli isimlerle çalışan ünlü yapımcı Benny Blanco ile çalıştı. Sert ve keskin sözlerin, sakin ve huzur dolu müzikle buluştuğu 11 şarkıdan oluşan albüm, Malibu’daki Morning Views Studios’ta kaydedildi.

“Üzgün insanları mutlu eden bir albüm” olması niyetiyle “Wiped Out!”u kaydetti
ğini belirten The Neighbourhood, albümden ilk  olarak “R.I.P. 2 My Youth” şarkısıyla dinleyicilerin karşısına çıktı. Müzikseverler tarafından oldukça beğenilen ve Entertainment Weekly, Complex, Pigeons and Planes gibi önemli  mecralar tarafından olumlu yorumlar alan şarkının yanı sıra albüme adını veren “Wiped Out”, “Prey”, “The Beach” , “Greetings from California” da dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

Klibi izlemek için: http://liveweb.mavi-nota.com/
Klibi izlemek için: http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=8&id=184
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021