Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

"Britney Spears & Iggy Azalea - Pretty Girls" Şarkısının Renkli Videosu Yayınlandı! - 16.05.2015Grammy ödüllü Britney Spears’ın Iggy Azalea ile seslendirdiği son zamanların en çok konuşulan ve şimdiden 30 ülkenin iTunes listesine #1 numaradan giriş yapan şarkısı “Pretty Girls” geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin beğenisine sunulmuştu. Merakla beklenen şarkının prodüktörlüğünü ve söz yazarlığını ise daha önce Rita Ora, Jessie J ve Sugababes gibi isimlerle çalışş ünlü yapımcı “The Invisible Men” üstlenmişti. İkilinin büyük beğeni toplayan şarkısı video klibiyle müzik severlerin karşısında!

Britney Spears’ın yaratıcı sürecinde de bizzat ve Iggy Azelia’nın yardımcı yönetmen olarak yer aldı
ğı video klip 80’li yılların atmosferini günümüze getiriyor. http://smarturl.it/PrettyGirlsVid

Britney Spears geçti
ğimiz haftasonunda da Pretty Girls şarkısını ilk kez Uber ile yaptığı özel bir tanıtımla Los Angeles’taki hayranlarına duyurdu. Ayrıca Spears ve Azalea ikilisi şarkının ilk canlı performansını 17 Mayıs’ta Bilboard Music Awards’ta gerçekleştirecek.

Pop müzik tarihinin en ba
şarılı sanatçılarından biri olan Grammy ödüllü yıldız Britney Spears 16 yıllık müzik kariyeri boyunca yayınladığı ve Bilboard Top 200’de #1 numaraya yerleşen albümleriyle dünya çapında 10 milyonu aşkın satış rakamı yakaladı! Listeleri alt üst eden hit şarkıları ve albümleriyle tüm dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen sanatçı, Amerika’nın en çok satan 4. kadın sanatçılarından biri oldu. Britney Spears’ın her biri büyük başarı toplayan albümleri ise şöyle : …Baby One More Time (1999);  Oops!... I Did It Again (2000); Britney (2001); In The Zone (2003); Blackout (2007); Circus (2008); The Singles Collection (2009); Femme Fatale (2011) ve Britney Jean (2013).  

Klip için: http://liveweb.mavi-nota.com/  
Klip
İçin: http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=8&id=169
http://assets.rcarecords.com/britneyspears/nl/20150501/PrettyGirls_250x250.jpg
Official Website: www.britney.com
Twitter: www.twitter.com/britneyspears
Facebook: www.facebook.com/britneyspears
Spotify: smarturl.it/PrettyGirlsSp
Deezer: smarturl.it/PrettyGirlsDz
iTunes: smarturl.it/BSPrettyGirls

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020