Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1788
Halen içinde yaşadığımız Pandemi Sürecinde; konser, tiyatro, opera ve bale gibi sanat etkinlikleri devam etmeli midir?

Devam etmelidir.
Devam etmemelidir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin davetlisi olarak Trabzon'a geliyor... - 30.10.2014İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nın girişimleri, Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin daveti üzerine, 5 ve 6 Kasım 2014 tarihlerinde iki konser vermek üzere İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Trabzon'a geliyor.

Orkestra Müdürü Ender Ünal'dan aldı
ğımız bilgiye göre,  Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'nün planlı turne programı çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Trabzon Konseri, Trabzon Ortahisar Belediyesi'nin daveti ve organizasyonuyla gerçekleşecek.

 

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 5 ve 6 Kasım tarihlerinde Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi büyük salonda iki konser verecek. Saat: 20.00'de başlayacak olan konserler halka açık ve ücretsiz olacak.


İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
5, 6 Kasım 2014    Saat: 19.00
K.T.Ü. Atatürk Kültür Merkezi, Trabzon


Şef Nesrin Bayramoğulları'nın yönetiminde sahne alacak orkestranın konserinde, İzmir Devlet Opera ve Balesi emekli sanatçılarından Bariton R. Altuğ Dilmaç, yine İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Bas Tevfik Rodos ve Soprano Evren Işık solist olarak görev alacak.

Klasik aryalar ve senfonik eserlerin seslendirilece
ği konserde ayrıca Türk bestecilerinin de eserlerine yer verilecek. Ulvi Cemal Erkin'in Köçekçeler, Nevit Kodallı'nın Allı Turnam adlı eserleri de konserde seslendirilecek eserler arasında.

Mavi Nota

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021