Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Dünyaca ünlü bir çok müzisyen Good Music In Town Konserleri kapsamında İstanbul’a geliyor. 15 Ekim’de başlayacak konserlerde Sarah Brightman, The Voca People ve Dee Dee Bridgater da müzikseverlerle buluşacak - 29.08.2014İstanbullu sanatseverler, Good Music In Town Konserleri kapsamında dünyaca ünlü pek çok sanatçıyı izleme fırsatı bulacak. 70’inci yılını kutlayan Yapı Kredi’nin sponsorluğunda gerçekleştirlecek organizasyon 15 Ekim’de başlayacak ve The Voca People, Sarah Brightman, Dee Dee Bridgwater ve André Rieu gibi ünlü isimler konser verecek.

 

Good Music In Town Konserleri’nin ilk konuğu, tüm dünyada kapalı gişe gösteri yapan A Capella grubu The Voca People olacak. 15 Ekim’de Black Box İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak topluluk, vokal sesleri ve A Capella’yı modern beat- box ile harmanlıyor. Topluluk kendini, diller, kültürler hatta gezegenlerarası köprü kuran bir grup olarak nitelendiriyor ve “Hayat müziktir ve müzik hayattır” mottosuyla müzik yapıyor.

 

AİLE EĞLENCESİ THE VOCA PEOPLE’DAN

Şovlarında, bugüne dek dünya çapında hit olan birçok şarkıyı sadece insan sesiyle seslendiren topluluk, seyirciyi de gösteriye dâhil ederek muhteşem bir aile eğlencesi sunuyor. Grup; Lady Gaga, Beatles, Adele, Queen, Maroon 5, Michael Jackson gibi pop sanatçılarının şarkılarının yanısıra The Godfather, The Pink Panther, Mission Impossible gibi film müzikleri ve Beethoven’dan Tchaikovsky’e klasik müziğin en önemli eserlerini de İstanbul’daki konserinde seslendirmeye hazırlanıyor.


YÜZYILIN MÜZ
İSYENİ GELİYOR

Etkinliğin ikinci sürpriziyse dünyaca ünlü sopranı Sarah Brightman olacak. Dünyaca ünlü opera baladlarını ve klasik müzik eserlerini kendine özgü bir yorumla sanatseverlerle buluşturan İngiliz soprano, aktris, şarkı sözü yazarı ve dansçı Sarah Brightman, Good Music In Town konsepti çerçevesinde 9 Kasım’da Ülker Sports Arena’da İstanbullu müzikseverlerle biraraya gelecek. Brightman, Phantom of the Opera, Cats, Requiem ve Aspects of Life gibi müzikal yapımlarda sahne alan sanatçı, dünyanın en önemli kadın vokallerinden biri olarak nitelendiriliyor.

 

Organizasyonda sahne alacak diğer isimlerse, En İyi Caz Vokal Albüm dalında 2011’de Grammy’ye değer görülen Dee Dee Bridgewater ve müzik otoriterlerince yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri olarak kabul edilen André Rieu olacak. Dee Dee Bridgewater 21 Kasım’da Uniq Hall’da, Rieu ise 29 Kasım’da Ülker Sports Arena’da sahneye çıkacak.


TARAF

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021