Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Leonard Cohen'in Yeni Albümü "Popular Problems" Eylül Ayında Çıkıyor! - 23.08.2014Efsanevi müzisyen ve şair Leonard Cohen’in dinleyenlere yeni ufuklar açacak yeni albümü “Popular Problems” 23 Eylül’de Sony Music etiketiyle yayınlanıyor.

 

Sanatçının hayranlarını ve yeni dinleyicileri etkisi altına alacak 9 yeni şarkının yer aldığı “Popular Problems” albümünde Cohen’e bir önceki “Old Ideas” albümünde olduğu gibi yine prodüktör olarak Patrick Leonard eşlik ediyor. Albümde katkısı bulunan diğer değerli müzisyenler ise Jesse E. String ve Bill Bottrell.

 

Sony Music’e bağlı Columbia Records CEO’su Rob Stringer albüme ve Leonard Cohen’e ilişkin şunları belirtiyor. “Cohen, bir kez daha yeni ve yaratıcı bir ilhamla, müzikal sınırları aşıyor. Her biri eşsiz bir ruha sahip 9 yeni şarkının yer aldığı bu albümü yayınlamaktan büyük bir heyecan ve onur duyuyoruz.”

 

Cohen’in 13. stüdyo albümü “Popular Problems”, sanatçının 80. yaş gününden 2 gün sonra yani 23 Eylül’de müzik marketlerde olacak. Efsanevi müzisyenin hayranları yeni albümü şimdi iTunes’dan ön-sipariş edebilirler ve “Almost Like The Blues” şarkısını anında www.itunes.com/leonardcohen  indirebilirler.


Şarkıyı aynı zamanda http://smarturl.it/BluesVideo  adresinden dinleyebilirsiniz.

 

21 Eylül’de 80. yaşını kutlayacak olan Leonard Cohen’in tükenmeyen şiirsel enerjisi ve müzikal mirasını kutlamak amacıyla iTunes da sanatçının yeni albümünün ve iTunes için yeniden master edilmiş 12 albümünün yer aldığı özel bir sayfa hazırlayacak.


http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=189

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021