Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 55 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

D-Marin Turgutreis'te konserler devam ediyor... - 02.07.2014D-Marin Turgutreiste  geçtiğimiz yıllarda başlayan Yaz konserleri olanca hızıyla devam ediyor.Yaz konserleri D-Marin Turgutreiste devam eden Klasik Müzik Festivali dışında Perşembe akşamları yapılmakta.


3 Temmuz Per
şembe akşamı bu etkinlikler çerçevesinde Altuğ Dilmaç konuk olacak. Zafer Çebi ve orkestrası da bu konser de yer alacak ve dünden bu güne izleyenlere bir nostalji akşamı yaşatacak. Konser saat 21.30 da başlayacak.


Konserin koordinasyonu Bodrum Oda Orkestrası kurucusu ve aynı zamanda Turgutreisli olan Numan Pekdemir tarafından yapılmakta.


Etkinliklerle ilgili olarak D- Marin Turgutreis Müdürü Faruk Günlü konserlerin 26 Haziranda ba
şladığını ve Klasik Müzik Festivali dışında Eylül ayı ortasına kadar devam edeceğini belirterek Turgutreis D-Marin olarak yerelde de kültür ve sanat etkinliklerinin destekleyicisi olmayı arzu ettiklerini belirtmiştir.


ALTU
Ğ DİLMAÇ

1974 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı opera bölümünden mezun oldu.Solist sanatçı olarak bir müddet Ankara Devlet Opera ve Balesinde  çalıştıktan sonra İzmir’e atandı. Bu güne kadar otuz dan fazla eserde rol aldı.Değişik ülkelerde de konser etkinliklerinde bulundu.Ayrıca hafif müzik ve caz alanında da önemli çalışmalar yapmaktadır

 

ZAFER ÇEBİ ORKESTRASI

2004 yılında İzmir'de kurulmuştur. Caz, pop ve latin tarzlarında müzik yapmaktadır. Turkiyenin en ünlü sanatçılarına eşlik etmektedirler. Orkestranın piyanisti, müzik direktörü,sorumlusu ve aranjörü Zafer Çebi'dir. Senfonik orkestralarla da hafif müzik ve caz konserleri vermektedir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020