Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 47 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Efsane Caz Topluluğu "Preservation Hall Jazz Band" Yepyeni Albümleri "That's It" müzik marketlerde! - 23.06.2014İsmini New Orleans’taki Preservation Hall’dan alan ve günümüze dek farklı sanatçılarla varlığını sürdüren efsanevi grup Preservation Hall Jazz Band’in yepyeni albümü “That’s It”, My Morning Jacket’tan tanıdığımız Jim James ve PHJB lideri Ben Jaffe prodüktörlüğünde yayınlandı. Caz, bluegrass, R&B, voodoo funk, blues ve Mardis Gras etkileşimleri taşıyan albüm, New Orleans efsanesi müzisyenlere adanmış bir albüm...

 

Preservation Hall, 1961 yılında New Orleans’lı sanatçıları tanıtma ve özgün eserleri yeni dinleyicilerle buluşturma misyonu üzerine kuruldu. Geçmişte George Lewis, Sweet Emma Barrett ve Kid Thomas Valentine gibi efsane yıldızları bünyesinde barındırmış grup, bünyesindeki yepyeni isimlerle tüm dünyada sahne almaya ve dinleyicileri etkilemeye devam ediyor.

 

Ben Jaffe, Rickie Monie, Paul Williams, Clint Maedgen, Charlie Gabriel, Chris Stapleton gibi müzik dehalarını buluşturan “That’s It” caz müzik severlerin arşivlerde mutlaka bulundurmak isteyeceği bir albüm.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020