Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Adana'nın Sıla hasreti sona erdi. - 02.10.2013Bu yıl sekizincisi düzenlenenGNCFEST kapsamında 24 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında yedi farklı şehirde düzenlenecek konserlerde onbinlerce hayranıyla buluşacak olan, Türk pop müziğinin en özel kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Sıla, dün gece Adanalılara unutulmayacak bir gece yaşattı.

 

Yaz sezonunu yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde müzikseverleri eğlence, müzik ve çeşitli sürprizlerle bir araya getirenGNCFEST kapsamında birbirinden güzel şarkılarıyla kendisini izleyenlere çok özel bir müzik ziyafeti veren Sıla, heyecanla beklenen konserinin öncesinde beş şanslı hayranıyla tanışıp, birlikte fotoğraf çektirdi.

 

Adana Merkez Park'ta gerçekleşen konserde Sıla'yı yaklaşık 50 bin müziksever izledi. Alandan taşan onbinlerce dinleyicinin oluşturduğu canlı bir koroyla sevilen şarkıları hep bir ağızdan söylenen Sıla, kendisine yoğun ilgi gösteren Adanalılara bir de sürpriz yaptı. Güzel sanatçı, konser için hazırladığı repertuvarın dışına çıkıp "Adanalı" türküsünü seslendirerek Adanalılara keyifli dakikalar yaşattı.

 

TURNENİN BİR SONRAKİ DURAĞI KONYA!

 Rock müziğin başarılı gruplarından Model ve Sıla'nın sahne aldığı, sürprizlerle dolu GNCFESTkapsamında bir sonraki konser 1 Ekim'de Konya M1 Merkez AVM'de gerçekleşecek. Sıla turne süresince 3 Ekim’de Eskişehir Neoplus Outlet Yaşam Merkezi’de, 5 Ekim’de Kent Meydanı AVM’de ve 6 Ekim’de de İstanbul Ülker Sports Arena’da sahne alacak.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020