Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 57 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Miley Cyrus'dan "Wrecking Ball - Director's Cut" - 27.09.2013Miley Cyrus’un “Wrecking Ball” adlı yeni videosu sadece 6 gün içerisinde 100 milyon kez izlenerek VEVO’nun en kısa sürede 100 milyon izlemeye ulaşan videosu olmuştu. Rekor kıran video şimdi “Director’s Cut” versiyonuyla da Youtube’daki yerini aldı.


9 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan Miley Cyrus’un “Wrecking Ball” videosu yayınlanmasının ardından yalnızca 24 saat içerisinde 19,3 milyon kez izlenmi
ş ve yeni bir rekora imza atmıştı. Los Angeles’da çekimleri yapılan video klibin yönetmeni ise Terry Richardson olmuştu. Ülkemiz dahil birçok ülkenin iTunes listelerinde #1.sıraya yerleşen şarkı sanatçının 8 Ekim’de yayınlanacak olan yeni albümü “Bangerz”da yer alacak. 

Ekim ayında yayınlanacak albümü için Mike Will, Pharrell, Future, Dr. Luke ve will.i.am gibi isimlerle bir araya gelen Miley Cyrus’ın yeni albümü “Bangerz” hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Albümün
şarkı listesini Twitter üzerinden hayranları ile paylaşan Miley Cyrus’ın albümde Britney Spears ile de bir düeti bulunuyor. Genç yıldızın hayranları albümü yayınlanmadan önce iTunes’dan ön-sipariş edebilirler ve rekor kıran iki single “Wrecking Ball” ve “We Can’t Stop” şarkılarını anında indirebilirler.

İlk single’ı “We Can’t Stop”ı 3 Haziran tarihinde yayınlayan ve iTunes’da Amerika ve Türkiye dahil 23 ülkede #1. sıraya yerleşen Miley Cyrus’un bu single’ı ayrıca Billboard Hot 100 listesinde 2. sıraya yükselmiş ve yalnızca Amerika’da 2 milyon adet satmıştı. “We Can’t Stop” ayrıca Miley Cyrus’un İngiltere’de 1. Sıraya yükselen ilk single’ı oldu ve yine VEVO’nun 24 saat içerisinde en çok izlenen video ödülünü kazanmış, 37 günde 100 milyon izlemeye ulaşştı.

 

Klibi izlemek için: http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=144

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020