Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 39 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Halka açık konser... - 01.09.2013D Marin Turgutreis düzenlediği Uluslararası Klasik Müzik festivalinden sonra  müzik akşamlarına 5 Eylül Perşembe günü akşamı muhteşem bir konserle devam ediyor.


Dokuz Eylül Üniversitesi Senfoni Orkestrası Klarinet sanatçısı Yonca Alpay,
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası keman sanatçıları Sema Korkut ve Şebnem Edgü, Yaşar Üniversitesi orkestrası viyola sanatçısı Ercan Atasoy ve Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı viyolonsel sanatçısı Beste Başçı’dan oluşan Batı Ensemble grubuTurgutreisli sanatseverlerle buluşacak.


Konserin sanat koordinatörlü
ğü aynı zamanda Turgutreisli olup ve halen İzmir Devlet Senfoni Orkestrasının sanatçısı olan Numan Pekdemir tarafından yapılmakta.


Batı Ensemble,

2012 yılında kurulmuş İzmir kökenli bir oda müziği topluluğudur. Literatür’de yer alan klasik ve romantik eserlerin yanı sıra, tango ve caz tarzı müzikleri de seslendirmeyi amaçlamaktadır. Grup bu konserinde Schubert, Mozart, Brahms gibi bestecilerin yanında J.Lennon’dan  D.Moreno’ya kadar  ve O sole mio gibi günümüzde popüler olmuş eserlere de yer vermekte.


5 Eylül  Per
şembe günü D Marin Turgutreis de bulunan amfi tiyatroda gerçekleşecek konser saat 21.00  de başlayacak. Konser halka açık olup ücretsizdir.


Bilgi için / D Marin Turgutreis  0252. 382 92 00  veya 0533/ 478 11 94

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019