Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 47 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Akiller opera sanatçısı bariton Güvenç Dağüstün’e hapis istedi. - 22.08.2013Opera sanatçısı Bariton Güvenç Dağüstün’e, bir restoranda yemek yerken yan masasında oturan Ufuk Uras ve Ali Bayramoğlu’nun fotoğraflarını tweet atmasının ardından dava açıldı. Ufuk Uras ile "Akil Adamlar" listesinde yer alan Ali Bayramoğlu ve Lale Mansur'un şikayetiyle açılan dava ile ilgili olarak dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, Twitter sayfasından değerlendirmelerde bulundu.

 

Fazıl Say, Twitter adresinden yaptığı açıklamayla Güvenç Dağüstün hakkında açılan davayı eleştirerek şunları yazdı:

Sorunlu dünya gezegeninin, çok sıkıntılı Ortado
ğu bölgesinin,dertli Türkiye memleketinin İstanbul kentinin Burgazada semtinde olan bir "çok tuhaf vaka"dan bahsetmem lazım. Dostumuz GÜVENÇ DAĞÜSTÜN, iyi bir sanatçı değerli bir genç baritondur. Geçenlerde kendi twitter'ına akşam vakti biraz "ima" ile karışık, yan restoranda oturan akil adamların fotoğrafını koymuş; "AKİL ADAMLAR RAKI MASASINDA". Bu tweet o sırada rakı masasında olan bazı akil adamları çooook sinirlendirmiş olacak ki Güvenc'i savcılığa şikayet etmişler (14 yıl hapis) Burada bahsi geçen suç duyurusunu yapanlar Ufuk UJras, Lale Mansur, Ali Bayramoğlu. (rakı masasında çalışlar, Hazal vs de var imiş ... Şimdi, kendi içtiği rakıya mı tahammülü yok, eleştiriye mi tahammülü yok bu akil adamların bilemeyiz, ama savcılık, dava , mahkeme ,vs... Biraz fazla ağır bir durum, kendilerine "orada dur" demek isteriz... Bir tweet-fotoğrafı böyle bir sonuca varmamalı deriz..Akil olun)) Güvenç'in yargılanacağı dava da "halkı kin ve düşmanlığa sürükleme" olacak.. 14 yıl hapis vs... Tuhaf.. Komik. Trajikomik,,,Bazı insanlar , kariyer yapmak isterler, bu adamların yaptığı ise, bunun en yoz en çirkin yoludur...madem dertleştik eklemek isterim; Türk sağının milliyetçilerini kürt meselesinde pasifize etme projesi olan bu akil adamlar işi, zaten tutmadı.Üzülmesinler, kızmasınlar... Türk sağı içi hesaplaşmalar tutmayınca da hırslarını gerçek demokratlardan çıkartmalara kalkışmasınlar... Kimse yemez..
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020