Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 21 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Beady Eye’ın “Be” albümü, ülkemizde sınırlı sayıda yayınlanan ve dört bonus şarkı içeren deluxe versiyonu ile yayınlanıyor! - 23.07.2013Liam Gallagher, Gem Archer, Andy Bell ve Chris Sharrock’dan oluşan Beady Eye, şüphesiz yılın en merakla beklenen rock albümlerinden birine imza atıyor. 15 yeni şarkının yer aldığı “BE” adlı yeni Beady Eye albümü, daha önce Yeah Yeah Yeahs, TV on the Radio ve Jane's Addiction ile de çalışş olan ünlü yapımcı Dave Sitek ile kaydedildi.

 

Bu albümde hem geleneksel enstrümanları hem de deneysel dijital unsurları bir araya getiren Beady Eye grubunda Liam Gallagher, Dave Sitek ile çalışmanın kendilerine özgürlük sağladığını söylerken, BE” albümünün grup için çok özel bir yere sahip olduğunu da belirtiyor.

 

İngiltere’de En Çok Satılan Albümler listesinde 2. sıraya kadar yükselen “BE” albümünün kayıtları, Kasım 2012 ve Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirildi. “Second Bite of the Apple” ve “Flick of the Finger” single’larının öne çıktığı albüm grubun genel çizgisinden uzaklaşmayan sound’ları ile beğeni topluyor.

 

Standart versiyonunda 11 şarkısının yer aldığı Beady Eye’ın BE adlı albümünün ülkemizde yayınlanan özel tasarımlı deluxe versiyonunda “Dreaming of Some Space”, “The World's Not Set in Stone”, “Back After the Break” ve “Off at the Next Exit” gibi 4 tane de bonus şarkısı da yer alıyor.


http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=113
http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=114

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021