Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Fazıl Say'dan Bakan Günay'a: Kes zırvalamayı - 12.05.2012Avrupa Parlamentosu’nda Türkiye Dostları Grubu’nun davetlisi olarak konuşma yapan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay 'ın 'Türkiye'den gitme' çağrısında bulunduğu Fazıl Say'dan Bakan'a şoke eden cevap geldi. Fazıl Say Twitter'dan Bakan Günay'a hitaben "Kültür Bakanı!! KES ZIRVALAMAYI!!" şeklinde tweet attı.


Kültür ve Turizm Bakanı Ertu
ğrul Günay , Fazıl Say'ın Türkiye'yi terk edip Japonya'ya yerleşeceği yönündeki açıklamalarına karşılık “Ben Türkiye’nin turizm ve kültür işlerini koordine etmekle sorumlu bir hükümet üyesi olarak hiçbir sanatçı arkadaşımı incitici söz söylememeye özen gösteririm, gösterdim. Ancak bazı arkadaşlarımız ısrarla olumsuz şeyler söylerlerse onun değerlendirmesini de topluma bırakırım. Ben kimsenin ülkemizden gitmesini, on milyonlarca insan Türkiye’ye koşarak gelirken benim ülkemden insanların yaşayacak başka yer aramasını büyük üzüntü ile karşılarım, gerçekten ve bunun geçici bir öfke olduğuna inanmak isterim. Bir süre sonra Türkiye’den daha güzel yaşanacak bir yer olmadığını yüksek sesle söylenecek hale gelmesini arkadaşlarımızın iç duyguları haline gelmesini arzu ederim” şeklinde konuşmuştu.

Bu sözlere kar
şılık Say twitter hesabından şunları yazdı:
Kültür bakanı bana git-kal filan diyece
ğine. AKP'li dokunulmazlara acaba "vatandaşıma hakaret/ küfür etme" diyebilir mi?
Kültür Bakanı!! KES ZIRVALAMAYI!!

Planladığımız sekliyle bitirilecektir,önce soruşturma,sonra 2012de kalan konserler, sonra herkesle dostça vedalaşılacaktır.Alternatifi yoktur

Strassburg ilk konser beni şaşırtacak kadar iyiydi; bir gerçek var, müzik her yerde kendimizi anlatabildiğimiz evrensel ortak dilimiz

her ne dersek diyelim birilerinin öfke ve hışmına uğramaktayız, aptal aptal şeyler yazınca sadece "iyi" olunuyor..Reddediyorum!

onlardaki bu "ben basarili olacağım ama ayni zamanda diğer herkes basarisiz olacak" anlayışı, çocuklar gibi, olgunluk ve erdem orada değil!

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021