Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

29.Uluslararası Ankara Müzik Festivali'nde Beklenen Gün Geldi... - 05.04.2012Ankara’da bir diriliş yaşanıyor… Uluslararası Ankara Müzik Festivali 29. yılında, özlenen eski gücüne kavuştu. 14 ülkeden 700 sanatçının katılımı ile düzenlenen festivalde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştireceği Açılış Konseri, Rojas ve Rodriguez Flamenko Topluluğu gösterisi, Fazıl Say Piyano Resitali ve Buika’nın caz flamenko söyleyeceği konserin biletleri tükendi bile.

 

Festival Sihirli Flüt Üvertürü ile başlıyor…

 

5 Nisan 2012 Perşembe günü MEB Şura Salonunda Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası şef Marek Pijarowski ile Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nin açılışını yapacak.


Cumhuriyet döneminin en önemli sanatçılarından Suna Kan’ın kemanı ile Mozart’ın 3 nolu Keman Konçertosunu seslendirece
ği konserin sponsoru The Boeing Company. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın katkısıyla gerçekleşecek konserde ikinci yarıda Brahms’ın 1.Senfonisi seslendirilecek. Başkentin geleneksellik kazanan Festivali, 29uncu yıla rüya gibi programla başlıyor.

 

Ankara baharı müzikle daha güzel…

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020