Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

"Ophélie Gaillard, 1737, Francesco Goffrillier yapımı 300 yıllık çellosu ile Bach'ın 2 ve 4 numaralı çello süitlerini seslendirecek." - 18.10.2010Fransanın en popüler çelisti geliyor!

Büyük çelist, 10 Kasım Çarşamba 20:30'da İstanbul Resitalleri'nde...

"Ophélie Gaillard, 1737, Francesco Goffrillier yapımı 300 yıllık çellosu ile Bach'ın 2 ve 4 numaralı çello süitlerini seslendirecek."

Bilet almak için tıklayınız...

Moskova 2003 yılında Fransız Klasik Müzik Ödülleri töreninde kazandığı "Yılın Enstrümantal Solisti" ünvanından sonra Ophélie Gaillard'ın Barok'tan Klasiğe, Romantik'ten Çağdaş müziğe eşit başarıyla hakimiyeti ile kazandığı ün geniş kitlelere yayıldı. Başlıcaları arasında Leipzig, J.S. Bach Uluslararası Çello Yarışması'nın da bulunduğu sayısız yarışma ve festivalde kazanmış olduğu birincilikler, Gaillard'a dünyanın en büyük konser salonları ve orkestralarıyla yıllar içinde gittikçe büyüyerek pekişen başarı serüveninin kapılarını açtı...Bach Çello Süitlerinin iki ayrı albümde yayınlanan kayıtları dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Benjamin Britten'ın Çello sonatını piyanist Vanessa Wagner ile kaydettiği CD, Diapason, Le Monde de la Musique, Répertoire, Scherzo, Goldberg, Crescendo gibi dünyanın belli başlı müzik yayınlarında çok çok olumlu eleştiriler aldı.Ophélie Gaillard, Orchestre de Cannes- Provence- Alpes Côte d'Azur, Polish Radio Orchestra, Orchestre de Picardie , European Camerata, Orchestra Les Siècles, Franz Liszt Orchestra of Budapest, Japan Philarmonic Orchestra gibi büyük orkestralar eşliğinde solo konserler veriyor, Saint-Denis, Quimper, Messiaen at La Meige, Orangerie de Sceaux, Sablé-sur-Sarthe, Beaune, Evian, Montreux, Bach in Lausanne, October in Normandy, Reims Flâneries Musicales,Toroella de Montgri gibi festivallerde sahneye çıkıyor, Avrupa ülkelerinin yanısıra Japonya, Kore, Latin Amerika ve Orta Amerika'da resitaller veriyor, France Musique, BBC Radio 3, France 2, Mezzo ve Arte gibi radyo ve televizyon kanallarında kayıtları yayınlanıyor. .

Ayrıntılı bilgi, müzik örnekleri, çello...


İSTANBUL RESİTALLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021