Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1773
 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 34 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Bodrum yeni yıla sokak şenlikleri ile giriyor... - 28.12.2009Dünyanın ve Türkiye'nin sayılı kültür ve turizm belderinden birisi olan Bodrum ,yeni yıla halka açık sokak şenlikleri ile girmeye hazırlanıyor.30 ve 31 Aralık ta devam edecek olan şenliklerde,30 Aralık akşamı Karya Kültür Sanat Derneği ve Bodrum Belediyesinin işbirliği ile,uluslararası birçok festivale  katılan GOLDENHORN BRASS QUİNTET / GOLDENHORN PİRİNÇ NEFESLİLER BEŞLİSİ'sini ağırlıyor. Sadece Pirinç nefeslilerle konseri sunacak olan uluslararası sanatçılar Begüm Azimzade -Korno,Chikara Shiojima - Trombon,Elmar Azimzade - Trompet,M.Metin Keşkek - Trompet ve Can Özkaya - Tuba , klasikten popülere uzanan geniş müzik yelpazeleri ve coşkulu repertuarlarıyla 30 Aralık 2009 Çarşamba saat 21.30 , İskele meydanın'da  Bodrum'lu sanatseverlerle buluşacak.

Bodrum Yeni Yıl Sokak Şenliklerinin ,Bodrum'a yaraşır festival havasında geçmesi için çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediyesi'nin yine 30 Aralık 2009 Çarşamba saat 14.00 te İskele meydanında ki sokak defilesinde mankenler Şenay Akay,Tuğba Altıntop,Ece Gürsel,Seçkin Piriler,Aysu Baceoğlu ,Elif Ece Uzun,Tatiana Tsvikevick,Tuğba Melis Türk ve Yeliz Öney podyumda yürüyecekler. 

Yeni Yıl Sokak Şenliklerinin starı Mustafa Sandal 31 Aralık 2009 Perşembe, yılbaşı gecesi saat 22.30 da havai fişekler eşliğindeki konser ve gösterisiyle, sevenleriyle  İskele meydanında yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Yeni Yıl Sokak Şenlikleri halka açık olup, Bodrum halkı, yerli ve yabancı turistler tarafından ücretsiz olarak izlenebilecek.GOLDEN HORN Brass Quintet

PROGRAM

WE WİSH YOU MARRY CHRİSTMAS

PİNK PANTER

MARİA

GOLLİWOGS CAKEWALK

TURKİSH RONDO

HABANERA       

GİRL OF İPANEMA

RHUMBA

BOSSANOVA

TANGO

UNTER DONNER UND BLİTZ

YESTERDAY

HEY JUDE

JAMES BOND THEME

CAN CAN

DR.JİVAGO

HUNGARİAN DANCE NO:5

CARAVAN

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020