Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 18 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Passion Pit...Gossamer 

Amerikalı elektro-pop grubu Passion Pit’in
2009’da yayınlanan Manners albümünün ardından yeni albümü Gossamer
Sony Music etiketiyle ülkemizde de yayınlıyor!


Albümün sevilen çıkış parçası "Take a Walk" , ikinci single "I'll Be Alright" ve Pitchfork tarafından “en iyi yeni şarkı” seçilen "Constant Conversations" gibi şarkılarla yeni Passion Pit albümü Gossamer, şimdi müzik severlerle buluşuyor.

Grubun kurucusu ve vokalisti Michael Angelakos’un özenle yazdığı şarkı sözleriyle, 12 şarkının yer aldığı ve Los Angeles ile New York’ta kayıtları yapılan yeni albümün prodüktörlüğünü Alex Aldi ve bir önceki albümde prodüktölüğü üstlenmiş olan Chris Zane yapıyor.

Lady Gaga ve Beyoncé’nin “Telephone”, Katy Perry ve Snoop Dogg’un "California Gurls" ve The Ting Tings’in “Hands” gibi şarkılarına da remixler yapan Passion Pit, başarılı sahne şovuyla da ilgi çekiyor. 2009 yılında Glastonbury Festivali’nde de sahne alan grup, yeni albümün tanıtımı kapsamında Amerika’da konserler verecek.

Bir önceki albümü “Manners”da yer alan ve önemli müzik sitelerince olumlu yorumlar alan "Sleepyhead", "The Reeling", "Little Secrets" ve "Moth's Wings" gibi şarkılarıyla Passion Pit, reklam ve dizi müziklerinin de aranılan isimlerinden biri oldu. Grubun şarkıları Gossip Girl ve Skins gibi popüler gençlik dizilerinde kullanıldı.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020