Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1761
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 16 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

THE AVETT BROTHERS “I and Love and You” 

THE AVETT BROTHERS’IN ÇOK SES GETİREN ALBÜMÜ
ŞİMDİ MÜZIK MARKETLERDE!

Amerikalı Rock grubu The Avett Brothers’ın Grammy ödüllü yapımcı Rick Rubin ile birlikte Malibu’da kaydedilen “I and Love and You” adını taşıyan albümü Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde. Uzun yıllar süren konserlerin ve edinilen canlı performans deneyimlerinin sonucu kaydedilen ve de rock, folk, pop ve county türlerini harmanlayan albümde 13 şarkı bulunuyor.

The Avett Brothers’ın kendine özgü farklı müzik tarzı ve yoğun konser turneleri, grubun kendi sağdık ve fanatik hayran kitlesinin oluşmasını sağladı.  The Avett Brothers ayrıca 2007 AMA’da “Yılın Grubu” ve “Yılın En İyi Çıkış Yapan Grubu” ödüllerini kazanmış ve ünlü Rolling Stone Dergisi tarafından ise “2009’un Takip Edilmesi Gereken Grupları” arasında yer almıştı.

“The Dave Matthews Band” ile birlikte turneye çıkan ve sadece 2009 yılında New Orleans Jazz & Heritage Festivali, Newport Folk Festival, Lands Festivali, Britt Festival, Austin City Limits Festivali gibi birçok festivalde canlı konserler veren ve performansları ile de beğeni toplayan grup, 2009 turnesinde hem daha önce kaydettikleri hem de yeni albümleri “I and Love and You”dan şarkılar çalmış ve dinleyenlerden tam not almıştı.

Şimdiye dek kulaktan kulağa yayılarak ünlenen bu grubun hikâyesini, “I and Love and You” albümü ile bir de kendiniz dinleyin
http://www.theavettbrothers.com
http://www.facebook.com/theavettbrothers
http://www.myspace.com/theavettbrothers

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020