Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771




5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler



 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 








Şu an 24 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

CHAMBAO – EN EL FIN DEL MUNDO CD + DVD



 

CHAMBAO – EN EL FIN DEL MUNDO  CD + DVD

CHAMBAO’NUN “EN EL FIN DEL MUNDO” ALBÜMÜ DÜNYANIN  8. HARİKASI OLAN ARJANTİN’DEKİ “PERITO MORENO”DA CANLI KAYDEDİLDİ.

İlk defa Chambao’nun konser verdiği, eşi benzeri görülmemiş bir doğa ortamında, müzik ve grubun tarihine doğru bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?   Grubun, 2009 sonlarında dünyanın 8. Harikası olarak gösterilen “Perito Moreno” buzulunda yer alan milli parkta verdikleri muhteşem konserin ses ve görüntü kayıtlarından oluşan “En El Fin Del Mundo” CD + DVD formatında bizlere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Chambao’nun müziği ve konser alanının muhteşem manzarası eşliğindeki bu konser; iklim değişikliği, erozyon ve atmosferdeki karbon gazı salınımının artması gibi, çevremizi olumsuz etkileyen birçok trajediyi hatırlatmanın yanı sıra Chambao’nun ana vatanı İspanya dışındaki etkisini, müziklerinin evrenselliğini ve müziklerinde barındırdıkları yenilikçi ruhun da izlerini taşıyor.

Vokalde Lamari, flamenco gitar ve basta Oliver Sierra, perküsyon ve davulda Juan Heredia, gitar, programlama ve geri vokallerde Ale Acosta, geri vokalde Nita, gitar ve geri vokalde Tony Cantero, klavye ve vokallerde Toni Romero, saksafon ve flütte Roberto Cantero’dan oluşan grubun bu performansını filmleştiren isim ise Juan Manuel Jimenez.

Görülecek yeni bir şey kalmadığını düşünenlere dünyanın ucundaki “Perito Moreno” dan Chambao’nun söyleyecekleri var. Gerçek doğanın, müzikle buluştuğu bu CD+DVD albümü kaçırmayın!

İçerik CD

 

 1. DETALLES
 2. CAMINO INTERIOR
 3. LO BUENO Y LO MALO
 4. DUENDE DEL SUR
 5. CAPRICHOS DE COLORES
 6. EL CANTO DE LA BALLENA
 7. DESPIERTA
 8. PAPELES MOJADOS
 9. POKITO A POKO
 10. COMEME
 11. AHI EHTAS TU

 

İçerik DVD

 

72 DAKİKALIK CANLI KONSER GÖRÜNTÜLERİ

 

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020