Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 38 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Tanju Aşanel "Kendime Söylediğim Yalanlar" 

TANJU AŞANEL “KENDİME SÖYLEDİĞİM YALANLAR”

Tanju Aşanel’in ‘Kendime Söylediğim Yalanlar’ isimli albümü Herşeye Rağmen Müzik etiketiyle müzik dünyasındaki yerini aldı.

10 şarkının yer aldığı albümde 9 şarkının söz ve bestesi Tanju Aşanel’e ait.  Prodüktörlüğünü Tanju Aşanel’in, müzik direktörlüğünü Serkan Aşanel’in üstlendiği albümde şarkıların düzenlemelerini ise Eser Taşkıran, Serkan Aşanel ve Serkan Baysal gerçekleştirdi. Bülent Ay, Gültekin Kaçar, Serkan Aşanel, İsmail Soyberk, Kenan Vural, Hakan Caneroğlu, Tuncer Tunceli, Vecihi Akın, Bülent Akbay, Meltem Taşkıran, Eser Taşkıran, Barbaros Büyükakkan gibi pek çok değerli müzisyen sesleri ve enstürmanları ile “Kendime Söylediğim Yalanlar”ın hayat bulmasında katkı sağladılar. Albümün mixlerini Arzu Alsan, Pieter Snapper, K.Jan Ibar ve Eser Taşkıran yaparken mastering ise K.Jan Ibar ‘a ait.

Tanju Aşanel albümün müzikal tarzını “Ara sokaklara sapmayan , başka müzik tarzlarına göz kırpmayan batı standartlarında ve sulandırılmamış bir rock” olarak tanımlıyor.‘Kendime Söylediğim Yalanlar’ söylemek istediklerini doğrudan anlatan ,parantezlerden ve imalardan kaçınan bir anlatımı tercih ediyor. Sanatçı albümün genelinde günümüz yaşam biçimi içinde insanın gitgide yalnızlaşması, kendine yabancılaşması, ayakta kalma çabasını aktarmaya çalışmanın yanı sıra insan ilişkilerinin olumsuz yönde değişimine olan tepkisini dile getiriyor.

Albümden ilk video klip “Ben Yolcuyum” isimli şarkıya Haydarpaşa Tren Garı’nda, bir tam günde, ulusal kanallardaki birçok sevilen dizinin yönetmeni Serkan İpekören tarafından çekildi.

Ayrıntılı Bilgi İçin: zeynepaltincekic@gmail.com

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020