Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 31 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Big Time Rush – 24 Seven 

Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos Pena ve Logan Henderson’dan oluşan  Big Time Rush, büyük beğeni toplayan çıkış albümü “BTR”den sonra üçüncü stüdyo albümleri “24 Seven” ile karşımızda!

 

Nickelodeon’da yayınlanan ve kendi isimlerini taşıyan dizi inanılmaz bir başarı kazandıktan sonra müzik dünyasına adım atan Big Time Rush yepyeni albümü “24 Seven”ı yayınlıyor.

 

Albümde, cover şarkılarıyla büyük beğeni toplayan ikili Karmin ile “Song For You” şarkısında da bir düet gerçekleştiren Big Time Rush, albümün çıkış şarkısı “Like Nobody’s Around” ile de Youtube’da 5 milyona yakın bir izlenme sayısına ulaştı.

 

Britney Spears ve Bruno Mars ile çalışmış olan Claude Kelly ve One Direction ile çalışmış olan Matt Squire ile “24 Seven” albümü için bir araya gelen Big Time Rush, albümdeki çoğu şarkının da bestesini üstleniyor.

 

Diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde bir fenomen haline gelen ve One Direction ile Amerika turnesine çıkan Big Time Rush, gün geçtikçe artan hayran kitlesi ile günümüzün en popüler grupları arasında yerini alıyor.

3. stüdyo albümleri olan 24/seven ile Amerikan Billboard 200 albüm listesinde ilk 5’te yer alan grubun albümle aynı isimdeki şarkılarının videosu 19 Haziran’da yayınlandı!

 

Gençlerin merakla beklediği Big Time Rush’ın yepyeni albümü “24 Seven”

Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Big Time Rush – 24 Seven

 

 

24/seven

Like Nobody's Around

Get Up

Song For You feat. Karmin

Run Wild

Crazy For U

Picture This

Confetti Falling

Amazing

We Are


http://www.liveweb.mavinota.tv/
http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=101

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020