Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Leona Lewis - Glassheart 

3 kez Grammy’e aday olan ve İngiltere’deki en başarılı çıkışlardan birini yapan

Leona Lewis, 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile karşımızda.

 

                Etkileyici vokaliyle dikkat çeken Leona Lewis, The X Factor yarışmasının birincisi olduktan sonra yayınlandığı "Bleeding Love" şarkısı ile rekor sayıda single satmış ve 2008 yılının en başarılı isimlerinden biri olmuştu. İlk albümünden günümüze birçok başarılı çalışmaya imza atan Leona Lewis şimdi 3. stüdyo albümü “Glassheart” ile müzik severlerin karşısına geçiyor.

 

                 “Glassheat”; Londra, Denver ve Los Angeles’da geçen 2 yıllık süreçte özenle hazırlandı ve Leona Lewis bu albüm için ünlü prodüktör Fraser T Smith ile bir araya geldi. Sanatçı ilk kez 10 yıl öncesinde, yani dünyaca ünlü bir yıldız olmadan önce, demo kayıtlar yaptığı dönemde Fraser T Smith ile tanışmıştı. Leona Lewis şimdiyse başarılı 10 yılın ardından, Fraser’ın karşısına bu kez dünyaca ünlü bir yıldız olarak yeninden geçiyor. Albüm için ortak bakış açısı ve tutkuyla hareket eden ikili, Leona Lewis’in diğer albümleri “Spirit” ve “Echo”nın başarısını devam ettirmeyi amaçlıyor.

 

                Etkileyici giriş parçası “Trouble” ardından “Fireflies”, “Come Alive”, “‘Shake You Up” ve “Un Love Me” albümde öne çıkan parçalar.”Fingerprint” ve “When It Hurts” ise Leona Lewis’in harika vokal yeteneğini gözler önüne seriyor. 12 şarkının yer aldığı albümde ayrıca bonus şarkı olarak “Trouble” şarkısının Childish Gambino eşliğindeki versiyonu da bulunuyor.

 

                Duyguların önce çıktığı bir albüm olarak dikkat çeken Glassheart, Leona Lewis’in duygularını tüm içtenliğiyle yansıtan samimi bir albüm. Leona Lewis’in Glassheart albümü şimdi Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020